Novinka: Golden Media Wizard HD Vote 2

Už čoskoro prinesie na trh nemecká fima Golden media svoj nový produkt s názvom Golden Media Wizard HD Vote 2. Jedná sa o FULL HD combo/twin prijímač pomocou ktorého môžete sledovať satelitné, terestriálne a káblové vysielanie v HD aj SD rozlíšení.

Prijímač bude dodávaný vo dvoch variantách :

1.Prvá varianta bude combo prijímač osadený jedným DVB-S2 satelitným tunerom a jedným hybridným tunerom DVB-T2/C.

2.Druhá varianta bude twin satelitný prijímač osadený dvomi DVB-S2 satelitnými tunermi.

GM_Vote2

Golden Media Wizard HD Vote 2 má zabudovanú jednú UNI čítačku dekódovacích kariet a jeden CI slot pre vloženie CI modulu.

Pre zobrazovanie informácii je v prijímači zabudovaný 4-miestný 7-segmentový numerický displej.

Prijímač môžete pripojiť ku internetovej sieti pomocou ethernetu a LAN kábla , alebo ku wifi sieti prostredníctvom wifi USB adaptéru.

2 USB porty prijímača môžete použiť na pripojenie USB HDD, alebo USB kľúča na ktoré môžete nahrávať,alebo prehrávať z nich multimediálne súbory.

Rozlíšenie prijímača je možné nastaviť od 480i až po 1080p. Pripojiť ho môžete ku novým LCD, alebo plazmovým TV prostredníctvom HDMI kábla, alebo ku starším typom TV pomocou scart, alebo cinch pripojenia.

Popri sledovaní TV môžete využívať i ďalšie funkcie prijímača ako : IPTV(internetové streamy), DLNA,  Youtube, internetové rádia a taktiež môžete živé TV vysielanie streamovať cez internetovú sieť do smartfónu, alebo tabletu.